Nech sa páči. Rýchla rada pre Vás zdarma.

3+1 múdrosti, vďaka ktorým sa budete pozerať na spánok Vášho bábätka inak.

PREDSTAVTE SI, ŽE:

  • Viete, že so spánkom Vášho bábätka sa dá pracovať a predlžovať ho.
  • Viete, či Vaše bábätko spinkalo dostatočne dlho na to, aby si jeho telo a mozog oddýchli.
  • Viete, prečo večerné zaspávanie u Vás trvá neúmerne dlho a prečo sa Vaše bábätko v noci budí.  

Rešpektujem Vaše súkromie a nikdy Vám nebudem posielať spam.

Čo hovoria na 3+1 múdrosti mamičky?

Sem patří podnadpis

Spánková víla objavila princípy, vďaka ktorým sa jej "nespiace" bábätko naučilo spať. Je to pre mňa úžasné poznanie, že každé dieťa potrebuje spánok a vie sa naučiť spinkať. Potrebujeme iba urobiť pár vecí inak. Mamičky, poďte to skúsiť, a aj vy si môžete konečne vychutnať ten úžasný pocit, že aj vaše bábätko spokojne zaspáva i prebúdza sa. Aj moje deti mi vďaka týmto múdrym radám dovolili materstvo si skutočne užiť.
Janka, mamička troch detí www.janahanusova.sk
Ako nastávajúca mamička som sa začala zaoberať klasickými otázkami, ako sú ťažkosti v tehotenstve, pôrod a výživa bábätka. Kvôli negatívnym skúsenostiam kamarátok so spánkom bábätka som sa rozhodla, že budem pripravená aj na túto dôležitú úlohu. Vedieť kedy ako uložiť bábätko k spánku.
Miškanastávajúca mamička
„Celý ebook je doslova pohlazení po maminkovské duši. Sama mám dvě děti a vím, jak dá někdy spánek dětí zabrat. V ebooku jsem našla pochopení, uklidnění a hlavně cenné rady. Ebook doporučuji všem maminkám a možná nejvíc těm, co čekají první miminko. Jelikož si ještě teď moc dobře pamatuji, jak pro mě bylo šestinedělí a vlastně celý první rok s dcerou náročný, a to právě kvůli jejímu spánku. Budila se až do 2 let několikrát za noc, kdybych tehdy měla tyto informace, byla bych o dost klidnější."
Veronika G., mamička dvoch detí Autorka projektu: www.mamazgruntu.cz